NAS TROJE I WIĘCEJ

"Nas Troje i więcej"

SZANOWNI PAŃSTWO

Informuję, że na terenie Miasta Katowice realizowany jest program „Nas troje i więcej”

Miasto Katowice wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i doceniając wkład rodziców w

wychowanie młodego pokolenia katowiczan zgodnie z uchwałą nr LXV/1306/10 z dnia 27 września

2010 r. w sprawie wprowadzenia na terenie miasta Katowice programu: „Nas troje i więcej” z

dniem 3 stycznia 2011 r. rozpoczęło realizację programu „Nas troje i więcej”.

ADRESACI

Program skierowany jest do:

• rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie miasta Katowice posiadające na utrzymaniu troje, bądź więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub ukończeniu 24 roku życia, w przypadku gdy dzieci się uczą, bądź studiują,
  • rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie miasta Katowice,
  • rodzin posiadających jedno, bądź dwoje dzieci, korzystające z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach.

CEL PROGRAMU

Program poprzez wprowadzenie systemu ulg ma na celu zwiększenie rodzinom dostępności do dóbr kultury i imprez sportowych organizowanych przez miejskie jednostki organizacyjne.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.katowice.eu w zakładce: Nasze Miasto – Nas Troje i więcej.