INFORMACJE BIEŻĄCE

WSPÓŁPRACA Z PORADNIĄ PSYCHOLOGICZNO - PREDAGOGICZNA NR 5 W KATOWICACH

Informujemy Państwa, iż Uchwałą nr LXIX/1403/23 Rady Miasta Katowice, z dniem 31 sierpnia 2023 r. nastąpiło przekształcenie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Katowicach poprzez przeniesienie jej siedziby z ul. Okrzei 4 w Katowicach na ul. Grażyńskiego 17 w Katowicach.

Ponadto informujemy, iż dotychczasowe dane kontaktowe: strona: www.ppp5katowice.eu mail: poradnia@ppp5katowice.eu oraz numer telefonu: 32 2035446, pozostają bez zmian.

Zapraszam rodziców/ prawnych opiekunów dzieci do zapoznania się z ofertą zajęć terapeutycznych, warsztatów, szkoleń itp. realizowanych na terenie Poradni.

Na stronie placówki zamieszczane są na bieżąco materiały do pracy z dziećmi ze wszystkich grup wiekowych, informacje i poradniki dla nauczycieli i rodziców. Szczególnie polecamy dla Państwa powstałe Strefy Ucznia..., "Strefę Młodzieży" i dla rodziców "Strefę Rodzica".

W ramach współpracy z PPP nr 5 będą również organizowane na terenie Miejskiego Przedszkola nr 6 zajęcia i warszaty dla dzieci, prelekcje dla rodziców oraz spotkania warsztatowe dla nauczycieli.  O terminach i tematyce spotkań będziecie Państwo na bieżąco informowani.

=============================================================================