Krasnoludki

22.03 – Dzień Wody – mile widziane niebieskie koszulki

27.03 – Śniadanie wielkanocne – obowiązuje odświętny strój

DRODZY RODZICE

Serdecznie zapraszamy dzieci z Rodzicami do udziału w III edycji akcji

Cała Polska maluje GIGA Laurkę dla Strażników Lasów

w podziękowaniu za ich pracę.

Zachęcamy do wspólnego namalowania Laurki, którą możecie Państwo dołączyć do laurek wykonanych przez dzieci w przedszkolu. Wszyskie laurki zostaną uwiecznione na zdjęciu, a następnie wysłane z naszego przedszkola. Wszystkie prace przyczynią się do stworzenia GIGA Laurki składającej się z tysięcy laurek namalowanych przez dzieci.

Pragniemy podziękować Strażakom i Leśnikom za ochronę lasów przed pożarami.

SZANOWNI RODZICE!

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE NIEZBĘDNE ARTYKUŁY PLASTYCZNE I POMOCE DYDAKTYCZNE ZAPEWNIA PRZEDSZKOLE I SĄ FINANSOWANE PRZEZ ORGAN PROWADZĄCY. JEŚLI ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O PRZYNIESIENIE DODATKOWYCH ARTYKUŁÓW TO Z MYŚLĄ O UROZMAICENIU ZAJĘĆ WASZYCH DZIECI. PRZYPOMINAMY, ŻE JEST TO DOBROWOLNE, ACZKOLWIEK MILE WIDZIANE.

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, ŻE NA STRONIE PRZEDSZKOLA JEST DOSTĘPNY HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI, JEŚLI POJAWIĄ SIĘ JAKIEŚ PYTANIA SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

p. Ola: pon. 12:30-13:00 i wt.. 8:00-8:30

p. Dyr. pon. 8:30-10:00 i pt. 7:00-8:00

Po feriach zaczynamy w przedszkolu myć zęby – bardzo proszę o przyniesienie podpisanych szczoteczek i past do zębów.

Obrazy na płótnie Dzieci mycie zębów

W naszym przedszkolu piątek jest dniem zabawek - w tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola ulubioną zabawkę. Prosimy aby nie były to zabawki, które posiadają małe elementy oraz takie, które łatwo mogą ulec zniszczeniu. Najlepiej, żeby zabawki były podpisane.

Wtorki z bajką

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na wspólne czytanie bajek we wtorki o godz. 14:30. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z wychowawcą smiley

Drodzy Rodzice,

Jeśli wykonujecie ciekawy zawód lub macie interesujące hobby zapraszamy Was na zajęcia do przedszkola w celu zaprezentowania ich dzieciom. Zainteresowane osoby proszę o kontakt z wychowawcą.

p. Ola

Bardzo prosimy o przynoszenie podkładów higienicznych na leżaki.

Bardzo proszę o przyniesienie podpisanych teczek na prace plastyczne dzieci

.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z grupy "Krasnoludki" do wspólnej zabawy i poznawania  świata już od 1 września!

GRUPA I KRASNOLUDKI – Przedszkole

Podczas pobytu w przedszkolu dzieci:

- poznają zasady kulturalnego zachowania i szacunku wobec innych osób oraz zasady bezpiecznej zabawy;

- będą przeżywać emocje wraz z bohatermi bajek i opowiadań;

- posłuchają nowych piosenek i poznają nowe zabawy przy muzyce;

- będą poznawać świat podczas zabaw i doświadczeń;

- będą rozwijać ekspresję twórczą.

Wyprawka przedszkolaka:

- kapcie, które dziecko będzie potrafiło samo założyć i ściągnąć;

- wygodne ubranko do zabaw oraz zapasowe ubranko do szafki;

- piżamka w podpisanym woreczku tekstylnym;

- nakrycie głowy;

- chusteczki suche i mokre.

W PIERWSZYCH DNIACH PRZEDSZKOLA, MALUCHY MOGĄ PRZYCHODZIĆ ZE SWOJĄ ULUBIONĄ PRZYTULANKĄ, KTÓRA UŁATWI IM CZAS ADAPTACJI - PRZYTULANKI MUSZĄ BYĆ PODPISANE!